Akcia

VYTVORTE SI KRÁSNY FOTOKALENDÁR

Pri otáčaní stránok vo fotokalendári od Tlačiarika si budete priať, aby rok mal viac ako len 12 mesiacov. Fotokalendáre sú jednoduchou formou, ako si pripomenúť tie najkrajšie momenty vo vašom živote.

Pozrieť motívy
od 4,13 €
 

Kam chcete kalendár umiestniť?

Najzložitejšou úlohou pri tvorbe fotokalendára pri Tlačiarku bude rozhodnutie, ktorú spomienku uchovať. Aby sme vám to aspoň trošku uľahčili, pripravili sme pre vás krásne motívy, ktoré si môžete sami upravovať. Chcete si do kalendára poznamenať narodeniny, výročia a iné dôležité dáta? Nie je problém. K jednotlivým dňom v roku si môžete pripísať svoj vlastný text, prípadne pri niektorých typoch kalendárov dokonca vložiť vlastné fotky. Či už ste z Bratislavy, Žiliny, Banskej Bystrice alebo Košíc, svoj foto-kalendár si k nám môžete poslať odkiaľkoľvek.

 

Stolové kalendáre z vlastných fotiek

Váš pracovný stôl bude vyzerať oveľa lepšie, keď ho zútulníte vlastnoručne navrhnutým fotokalendárom. Stačí už len vyriešiť otázku, či chcete stolový kalendár týždenný, štrnásťdňový alebo mesačný. Kalendár na 14 dní obsahuje 28 fotiek a je veľmi prehľadný, pretože vidíte plány aj na budúci týždeň. Kalendár na 7 dní obsahuje až 214 fotiek a je viac podrobný. Kalendár v drevenom stojane mesačný obsahuje ľubovoľné množstvo fotiek. Tvorba prebieha online, stačí vám na to pár minút.

 

Stolový kalendár 14denný

Stolový štrnásťdňový foto kalendár je veľmi praktický. Fotka sa nachádza uprostred a vľavo/vpravo sú jednotlivé týždne. Má 28 stránok a hodí sa pre všetkých, ktorí si výlety, schôdzky a iné aktivity radi plánujú dopredu.

Parametre kalendára

 • Veľkosť: 297x170 mm
 • Papier: Lesklý 200 g
 • Počet stránok: 28
 • Počet listov: 14
 • Stojanček v tvare A – kvalitný kartón

Vyberajte z viac ako 60 motívov kalendára

Stolní čtrnáctidenní fotokalendář Stolní čtrnáctidenní fotokalendář Stolní čtrnáctidenní fotokalendář Zobraziť všetky motívy
 

Stolový kalendár 7denný

Pokiaľ máte veľa fotografií, ktoré si chcete každý týždeň pripomínať, potom stolový týždenný fotokalendár na 7 dní je skvelá voľba. Môžete ho zaplniť hromadou fotiek. S kalendárom sa dá kreatívne pohrať a fotky všelijako nakombinovať.

Parametre kalendára

 • Veľkosť: 297x170 mm
 • Papier: Lesklý 200 g
 • Počet stránok: 54
 • Počet listov: 27
 • Stojanček v tvare A – kvalitný kartón

Vyberajte z viac ako 60 motívov kalendára

Stolní týdenní fotokalendář Stolní týdenní fotokalendář Stolní týdenní fotokalendář Zobraziť všetky motívy
 

Stolový kalendár mesačný

Štýlový kalendár v drevenom stojane sa stane dizajnovým doplnkom vášho stola. Pre každý mesiac máte kartičku, s ktorou sa môžete kreatívne pohrať a zaplniť hromadou fotiek.

Parametre kalendára

 • Veľkosť: 140x180 mm
 • Papier: Lesklý 350 g
 • Stojanček: Dubový 120x60x30
 • Počet fotografií: Neobmedzený
 • Počet stránok: 13
 • Počet listov: 13

Vyberajte z 2 motívov kalendára

Stolní měsíční fotokalendář Stolní měsíční fotokalendář Zobraziť všetky motívy
 

Nástenné fotokalendáre

Vyberať môžete z rôznych druhov. Ponúkame nástenné poznámkové, klasické mesačné alebo ročné, na výšku, na šírku, malý A4 alebo veľký A3, záleží len na vás. Podľa typu obsahujú 1 až 13 listov, krúžkovú väzbu, či dierku alebo háčik na zavesenie. Väčšina kalendárov je na zadnej strane vybavená pevným kartónom, ktorý ešte viac podporí dojem pri prvom dotyku. Prajete si luxusný kalendár? Vyberte si variantu Exkluzív, ktorá obsahuje vyššiu gramáž papiera - 350 m2. Ideálny darček!

Vyberte si druh fotokalendára

 

Klasický fotokalendár

Chcete mať jednotlivé mesiace na inej stránke? Potom si obľúbite mesačný fotokalendár, ktorý si každé 4 týždne otočíte. Môžete ho zaplniť mnohými fotkami. Potrebujete mať prehľad o celom roku? Vyberte si ročný variant vo formáte A3, ktorý má menej fotiek a nemusí sa otáčať. Je vhodný na zakrúžkovanie dôležitých dát, ktoré nechcete prehliadnuť a vidíte ich na jednom archu pekne prehľadne.

 

Poznámkový fotokalendár

Do poznámkového môžete zapisovať všetky dôležité informácie, preto sú niekedy označované ako plánovacie. Pri klasickom poznámkovom je dominantná fotka, ktorá zaberá skoro celú plochu, dole potom máte vypísané dáta. Americký má v hornej polovici fotku, zatiaľ čo v dolnej časti sú políčka s dátami a miestom na poznámky. Rodinný má stĺpec pre každého člena rodiny zvlášť. Do stĺpcov môžete zapisovať k jednotlivým členom rodiny ich úlohy, krúžky alebo termín triednych schôdzok.

 

Fotokalendár Exkluzív

Exkluzív ponúka gramáž papiera 350 g a skvelú kvalitu tlače. Vďaka svojmu luxusnému vzhľadu sa hodí ako darček pre všetkých, ktorých máte radi. Variant Exkluzív vás prekvapí svojim nádherným prevedením.

Vyberajte z viac ako 90 motívov kalendára

Fotokalendář Exklusiv Fotokalendář Exklusiv Fotokalendář Exklusiv Zobraziť všetky motívy
 

Fotokalendár Exkluzív Art

Ručne maľované šablóny kalendárov Exkluzív ART v kombinácii s prémiovými materiálmi, ako je bronzová špirála a 250 g kreatívny papier, zaistí luxusný vzhľad vašich darčekov. Vďaka novému prepracovanému editoru sa môžete nechať inšpirovať pôvodným zámerom umelca alebo si všetko prispôsobiť podľa vašich potrieb. Jedná sa o unikátny produkt nielen v našej ponuke, ale aj na slovenskom trhu.

Vyberajte z 11 motívov kalendára

Fotokalendář Exklusiv Art Fotokalendář Exklusiv Art Fotokalendář Exklusiv Art Zobraziť všetky motívy

Robíme to poctivo