Akcia

FOTOKNIHA HRAVO A ĽAHKO

Tvorba fotoknihy nikdy nebola jednoduchšia. Vďaka jedinečným motívom a intuitívnemu editoru zvládne krásny darček vyhotoviť naozaj každý.

Pozrieť motívy
od 7,46 €
 

Fotokniha pripomenie všetky vaše dôležité okamihy

Šablóny pre každú príležitosť

Hľadáte originálny darček, ktorý Vašich najbližších chytí naozaj za srdce? Pomocou fotoknihy zdieľajte emócie a radosti z tehotenstva a narodenia bábätka, prežite znova svadbu, oslávte prvý rok dieťaťa, pripomeňte si výročie s Vašou láskou alebo zážitkami z dovolenky.

Nenechajte sa ničím obmedzovať

Užite si chvíle tvorby v jednoduchom editore, ktorý ponúka množstvo hravých prvkov v podobe možností vkladania Vašich fotiek, textov a klipartov. Stačí sa vrátiť v myšlienkach a začať tvoriť jedinečný príbeh – ten Váš.

Úsmevy zaručené na 100%

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Online editor a jeho jednoduché ovládanie, originalita, kvalita tlače aj rýchlosť dodania sú pre nás samozrejmosťou. Ideme v ústrety Vašim prianiam a návrhom, náš tím je tu pre Vás a pozitívne recenzie sú naším motorom.

 

Ako na to? 12

Vyberte vhodný motív a nahrajte fotky

Zvoľte si vhodný motív podľa Vašej udalosti, typ väzby a nahrajte fotky z telefónu alebo počítača. Kontrola Vami nahraných dát je automatická, nemusíte sa obávať rozmazanej tlače z dôvodu nízkej kvality fotografií.

začať tvoriť
 

Máte na výber z niekoľkých typov

Fotokniha Exkluzív lay-flat

Hľadáte luxusné prevedenie fotoknihy s pevnými doskami? Vyberte si formát Exkluzív lay-flat. K dispozícii máte 20 až 50 strán, papier má gramáž 250g/m2. Táto fotokniha je vyrábaná ručne, takže získate taký prekrásny kúsok, že ho nebudete chcieť pustiť z rúk.

Parametre knihy

  • Velikost: A4 na výšku
  • Počet stránok: od 20 strán
  • Papier: Lesklý 700g
TERAZ OD 49,96 €
AKCIA
Pozrieť sa na detaily

Klasická pevná väzba

Máte na nahrani hromadu fotiek? Prajete si pevnú väzbu, príjemný papier a kvalitnú tlač? V tom prípade vyberte tento formát. K dispozícii získate 24 až 144 strán s papierom s gramážou 170g/m2. Má veľkosť A4 na výšku alebo na šírku. Táto fotokniha bude Vaším tajným vchodom do krásnych spomienok.

Parametre knihy

  • Veľkosť: A4 na výšku
  • Počet stránok: od 24 strán
  • Papier: Lesklý 150g
TERAZ OD 20,79 €
AKCIA
Pozrieť sa na detaily

Mäkké väzby kníh

Zháňate ľahšiu verziu fotokníh? V tom prípade si vyberte mäkkú väzbu. Každý druh fotoknihy má iné vlastnosti. Vyberať môžete podľa počtu stránok, gramáže papiera alebo spôsobu pripevnenia. Počet strán sa pohybuje od 12 do 92. Zatiaľ čo krúžková väzba sa ľahko otáča, s fotoknihou šitou sponou sa pracuje ako s brožúrou. Fotokniha s názvom Originál je ručne spracovaná a má krásny prírodný vzhľad.

Robíme to poctivo

 
 

Hodí sa aj ako darček pre rôzne príležitosti

Kúzlo fotoknihy spočíva v tom, že každá píše svoj vlastný príbeh. Fotky sú zrkadlom Vašej minulosti, radostných chvíľ, úspechov a dôležitých udalostí, vďaka ktorým je kniha spomienok originálnym darčekom. Pre mamičku bude potešením si pripomenúť obdobie tehotenstva, narodenia a prvý rok bábätka. Pre mužov ich nápadité ženy tvoria knihu spoločných zážitkov z dovoleniek, tie odvážnejšie svoje milované môžu prekvapiť zvodnými fotkami, ktoré sa hodia ako darček k výročiu. Svojim najbližším môžete k narodeninám alebo na Vianoce nadeliť až 144 strán radosti, ktoré budú otáčať s dojatím.

Obdobie štúdií zahŕňa nielen obohacujúce znalosti, ale aj čas prvých lások. Ročenka z vlastných fotiek ľahko uchová zážitky zo školských lavíc za uplynulý rok. Pre manželské páry je prekrásnou dokumentáciou svadobná kniha, ktorej obsahom môže byť nielen nevesta v bielom, ale aj príbeh o zoznámení novomanželov, zamilovaný citát alebo svadobné oznámenie. U babičky alebo svokry zabodujete kuchárkou rodinných obľúbených pokrmov s ich autorstvom pre uznanie. Fotokniha je nádherný spôsob, ako sa podeliť so svojimi najbližšími o svoje emócie, vďaka ktorým sa Vaše rodinné fotenie v albume spomienok stane rodinným klenotom.