Akcia

NIE JE HRNČEK, AKO HRNČEK

Poznáte to... človek sa na svet hneď pozerá lepšie, keď sa ráno naladí na správnu notu. A stačí na to napríklad hrnček s niečím, čo máte radi, čo Vám chutí. Mať k tomu ale hrnček „strihaný na mieru“ - to Vášmu obľúbenému nápoju dodá úplne iné grády.

 

AKO VYTVORIŤ HRNČEK S VLASTNÝM TEXTOM ALEBO FOTKOU?

Pozrite si krátke video a inšpirujte sa, ako vytvoriť originálny fotohrnček s vlastným textom alebo fotkou. Môžete si vybrať z niekoľkých predpripravených šablón, alebo začať tvoriť úplne od začiatku.

 

AKÝ HRNČEK RADI POUŽÍVATE?

 

KERAMICKÉ HRNČEKY

Či už chcete hrnček sebe pre radosť alebo ako originálny darček pre priateľa, mamičku, babičku, deduška, pre kamarátku alebo pre kohokoľvek iného, ​​stačí si len vybrať z hrnčekov klasických alebo na latte v kónickom tvare. Svojim kúzlom na stole ale tiež zaujme hrnček magický, ktorý sa premieňa vďaka teplote nápoja vo vnútri. Hrnček jednoducho naplníte horúcim nápojom a potom už len sledujete svoj obrázok, ktorý sa objaví na stenách akoby mávnutím kúzelného prútika. Aby sa ale nestalo, že si párkrát usrknete „a hneď je po káfi“, máme pre Vás pripravené výrobky v dvoch veľkostiach. Klasický keramický hrnček môžete mať buď malý (9,5 cm vysoký, s objemom 300 ml) alebo veľký (11,7 cm s objemom 400 ml), zatiaľ čo keramický hrnček na veľké latte je 15 cm vysoký s objemom 400 ml a jeho malá obdoba zase meria 9,5 cm a pojme 300 ml nápoja.

Keramické hrnky

VYBERTE TYP HRNČEKA

 

SKLENENÉ HRNČEKY

Patríte k tým, ktorí veľmi radi usrkávajú svoj čaj alebo rannú kávu zo skla? Potom je sklenený hrnček pre Vás skvelá voľba. Okrem toho sa pod Vašou taktovkou môže premeniť na originálny darček, ktorý poslúži nielen ako praktická vecička, ale aj ako krásna dekorácia na stôl alebo ako spomienková dekorácia niekam na poličku. Tie si už len necháte potlačiť textom podľa vlastného zadania a je hotovo. Piť zo skla je naozaj veľký zážitok, ktorý umocní už samotný pohľad naň. Voliť preto môžete zo sklenených hrnčekov matných aj lesklých. Každý bude s výškou 9,5 cm a objemom 300 ml.

Skleněné hrnky

VYBERTE TYP HRNČEKA

 

PLECHÁČIKY

Spomínate, ako sa Vám počas výletov do prírody na karabinke od batohu pohupoval plecháčik? Nie je divu. Tento smaltovaný plechový hrnček ušetril množstvo ďalšieho riadu na cestách a aj dnes sa teší veľkej obľube práve vďaka šetreniu životného prostredia. Dá sa umiestniť nad otvorený oheň, aby sa v ňom ohriala káva, čaj, víno alebo whisky a ľahko sa v ňom povarí napríklad fazuľa alebo polievka. Náš plecháčik vie byť robustný a zároveň milý. Vždy ale bude taký, ako si ho navrhnete - bude skrátka originálny, bude len Váš! Plecháčik pre Vás je jednej veľkosti (8 cm na výšku, s priemerom 8 cm) a iba v bielej farbe. Ozvláštni vám ho aj farba lemu, ktorú si môžete osobne nastaviť z variantu striebornej alebo čiernej.

Plecháček

VYBERAJTE Z 10 ŠABLÓN PLECHÁČIKOV