Akcia

Z nášho fotoobrazu deti nevyrastú

Čas je neúprosný. Radosť z prvých krôčikov striedajú po rokoch obavy z toho, ako rýchlo deti rastú. Tie najkrajšie spomienky si zaveste na klinec. Z nášho obrazu Vaše deti nevyrastú, rovnako ako u Šťastných.

Pozrieť motívy
od 14,54 €
 

Vytvorte z Vášho domova rodinnú galériu

Úžasné designy pre každý interiér

Široká škála motívov v rôznych tematických prevedeniach Váš fotoobraz doplní a vkusne prepojí s Vaším domovom. Z veľkého množstva rozmerov si vyberie každý.
Viac

Osobitý styl bez zábran

Fotoobraz nemusí byť len jeden snímok. Buďte autorom svojho diela a vytvárajte hravé koláže doplnené klipartmi alebo textami a ukážte tak svoju kreativitu.
Viac

Precíznosť v každom detaile

Najlepšie dostupné technológie, živé farby, kvalitné ľanové plátno a masívny borovicový rám sú zárukou fotoobrazu, ktorý bude umeleckým kúskom Vášho domova. To všetko podčiarknuté recenziami našich zákazníkov.
Viac

 

Ako na to?

Vyberte tú pravú fotku a tvorte

Vyberte si motív, rozmer obrazu a nahrajte jednu fotografiu na plátno alebo vytvořte koláž z Vašich obľúbených fotografií. Zvoľte farbu pozadia, zmeňte pozície a veľkosť fotiek, pohrajte sa s vlastnými textami a klipartmi z pestrej ponuky. Tak vzniká originálne dielo, ktorého autorom ste len Vy!

začať tvoriť
 

Aký formát je pre Vás ten pravý?

Parametre fotoobrazu

  • Rozmery: 30x30 až 150x50 cm
  • Plátno: ľanové plátno 375 g/m2
  • Rám: masívna borovica 45x20 mm
 

Precíznosť v každom detaile

Hrany obrazu na plátne sú dôležité pre výraz a celkový dojem diela. Ponechajte lemovanie fotografií alebo zvoľte ľubovoľnú farbu nastavením farby pozadia.

Fotoplátno prvotriednej kvality je napnuté na masívnom borovicovom ráme. Úchyt pre fotoobraz je súčasťou, stačí len nájsť to správne miesto a zavesiť.

Dôkladné balenie je samozrejmosťou. Fotoobrazy expedujeme zvlášť, aby nedošlo k poškodeniu a zásielky bola radosť rozbaľovať.

 

Robíme to poctivo

 
 
 

Fotoobrazy pro každou příležitost

Nie je krajšieho diela ako to, ktoré žena privedie na svet. Predchádza tomu však dlhých 9 mesiacov očakávaní sprevádzaných často nielen radosťou, ale aj obavami. Vo chvíli, keď maličké príde na svet, je to ten najkrajší darček pre oboch pyšných rodičov. K narodeniu bábätka môžete vytvoriť fotoobraz doplnený o miery dieťaťa a venovať tak veľmi osobný darček pre statočnú mamičku a novopečeného otca. Fotenie bábätiek a malých detí dokumentuje neúprosnú cestu časom, počas ktorej sa nám doslova mení pred očami. Fotodarčeky Vám umožnia tieto chvíle uchovať raz a navždy.

Pokiaľ neviete, ako fotiť deti, zavítajte do ateliéru a vyskúšajte obľúbené rodinné alebo vianočné fotenie. Pre tlač fotografií samozrejme stačia aj kvalitné fotky fotené mobilom, ktoré sa hodia nielen na tvorbu fotoknihy a fotokalendára, ale aj na obraz na fotoplátno. Koláž z fotiek je možné využiť pre hravé kompozície tvorené fotoobrazmi z viacerých kusov. Ľahko tak Váš domov premeníte na rodinnú galériu. Fotoobrazy z vlastných fotiek je možné doplniť nielen ľubovoľnými textami a klipartmi, ale aj tematickými motívmi k rôznym príležitostiam. Fotoprodukty u Tlačiarika Vám poskytnú tipy a nápady na darčeky k narodeninám, pre svokru, pre partnera k výročiu alebo napríklad pre babičku a deda na Vianoce.