Ako nahrať fotky z rôznych zariadení

Bezpochyby ste už mnohokrát zháňali všetky svoje fotky z rôznych zdrojov, aby ste mali naozaj z čoho vyberať tie najkvalitnejšie kúsky. V snahe vám prácu uľahčiť, vám Tlačiarík.sk teraz umožnil priamo v editore nahrávať fotky hneď z niekoľkých zdrojov:

  • z počítača
  • z telefónu
  • z ostatných projektov
  • od priateľov
fotky z různých zařízení

Prvý spôsob, ktorým si fotky môžete nahrať je „z počítača“. Naozaj sa oplatí si všetky fotky, ktoré budete chcieť vo svojom fotoprodukte uplatniť, mať pekne zozbierané do jednej zložky niekde vo vašom počítači. Pri kliknutí na záložku „z počítača“ vás editor navedie smerom k tejto zložke, kde si svoje fotky označíte a odošlete do editora.

fotky z různých zařízení

Ďalší spôsob nahrávania z telefónu nie je tiež nijako zložitý. V editore kliknite v ľavom bočnom paneli na ružové tlačidlo PRIDAŤ FOTOGRAFIE. Z ponuky vyberte záložku Z TELEFÓNU. Zobrazí sa najskôr výzva, aby ste skupinu svojich fotiek pomenovali. Po stlačení tlačidla uložiť, sa objaví QR kód, ktorý fotoaparátom vo svojom mobile naskenujete. Ďalšou možnosťou je opísať do internetového prehliadača v mobile nižšie vygenerovaný odkaz. Svojím telefónom sa postupne preklikáte k fotkám, ktoré potrebujete do editora z telefónu nahrať. Nakoniec kliknete na tlačidlo „hotovo“, ktoré vás presmeruje späť do editora a uvidíte svoje fotky nahrané.

fotky z různých zařízení

Okrem fotiek z telefónu môžete hravo použiť fotky zo svojich predchádzajúcich ostatných projektov. Stačí na túto záložku opäť prekliknúť v ľavom bočnom paneli. Následne sa Vám zobrazia všetky doposiaľ použité fotky, ktoré si jednoduchým kliknutím myšou označíte. Potom už len dole kliknete na tlačidlo POUŽÍVAŤ OZNAČENÉ FOTOGRAFIE

fotky z různých zařízení

Poslednou možnosťou je nahranie fotiek OD PRIATEĽOV. Preto postupujte nasledovne. Opäť v ľavom bočnom paneli vyberiete záložku OD PRIATEĽOV. Rozbalí sa pred vami ponuka s výzvou, aby ste požiadali svojich priateľov o fotografie. Vpíšte všetky e-mailové adresy priateľov, od ktorých fotky potrebujete a odošlite žiadosť. Môžete tiež pridať sprievodnú správu. Títo priatelia Vám potom svoje fotky do editora prepošlú.

fotky z různých zařízení

Ako vidíte, nie je ťažké fotky do editora pridať. Aj v tejto chvíli však nezabúdajte svoje rozpracované projekty ukladať.