Čo robiť, keď zabudnem heslo?

Tak schválne… Spočítajte si koľkokrát ste sa už niekde registrovali a koľkokrát ste museli niekam zadávať svoje heslo. Asi už to ani nepočítate, že?… Iste, musí to byť. Je to v záujme ochrany vašich osobných údajov. Napriek tomu s narastajúcim počtom požadovaných registrácií sa hravo na nejaké to heslo sem tam zabudne. To predsa musí každý pochopiť. Veď to poznáme všetci. Našťastie je na toto editor Tlačiarika pripravený. Preto, keď sa vám nedarí do svojho účtu u Tlačiarika prihlásiť, môžete si vygenerovať nové heslo.

Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo

V prihlásení kliknite na „ZABUDLI STE HESLO?“ Do kolónky pre e-mail vypíšte adresu, na ktorú vám pošleme odkaz na zadanie nového hesla a stlačíte tlačidlo „ODOSLAŤ“. Teraz si otvorte svoju e-mailovú schránku, kam ste si odkaz nechali poslať.

Zapomenuté heslo

Poklikom na odkaz TU sa zobrazí tabuľka pre zmenu hesla. Sem napíšte UŽÍVATEĽSKÉ MENO, HESLO, a znovu heslo potvrďte. Kliknite na tlačidlo ULOŽIŤ.

Zapomenuté heslo

Nabudúce, až sa znova prihlásite do editora, budete toto heslo zadávať. Preto si ich, prosím, starostlivo zapamätajte, alebo niekam uložte.